projektowanie stron www Kraków, tworzenie stron Kraków
Reklama Strony internetowe Usługi

Projektowanie stron internetowych – jak dziś wygląda?

Wygoda stron www wynika przede wszystkim z ich projektów. Tworząc strony www należy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale też przyzwyczajeniach internautów – gdy poruszanie się na stronie będzie dla nich przyczyną trudności, szybko przeniosą się na drugą stronę lub wybiorą towary konkurencji. By zatem witryna przyniosła nam spodziewane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak wygląda właściwie wykonana witryna? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej zbyt szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Centralną regułą, którą powinniśmy sugerować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych części portalu – ściągną wówczas uwagę internauty i skłonią go do akcji. Najłatwiej osiągnąć to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając jednak o tym, żeby tony bilansowały się na stronie. Ważne będzie również to, by najważniejsze części witryny osadzić na linii, po której porusza się uwaga internauty – to wynika z standardów od lat obowiązujących w internecie.

Zostaw projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie skutecznej strony internetowej nie jest proste. W razie witryny firmowej nietrafionym pomysłem będzie więc samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać gwarancję, iż strona będzie przynosić zyski, należy zlecić to fachowcom – zwłaszcza firmie doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]