Reklama Usługi

Czy warto zainwestować w wirtualny spacer Google Maps?

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer? Świetnie trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie istotny punkt promocji marki w sieci. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, aby wśród sporej ilości podobnych firm w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom poszukującym konkretnych przedsiębiorstw, marek bądź ofert. Jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by wyprzedzić konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto zrealizować kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google umieszczenie estetycznych fotografii, adresu strony internetowej firmy, odpowiedniego opisu firmy oraz wszelkich aktualnych danych. Istnieje również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i zaglądać do pomieszczeń. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niewiele przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma sporo zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, częściej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]