wyprawy w góry, wyprawy górskie
Podróżowanie Rekreacja, hobby, sport

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który docenia dobrze opracowane i bezpieczne wyprawy pod opieką wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają aktywne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Aby partycypować w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Pozwalają przy tym zrealizować pragnienia oraz poznać swoje reakcje w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wylot specyfikę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity oraz Alpy.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]