Ciekawostki i porady Podróżowanie Strony internetowe

Gdzie szukać informacji o najciekawszych miejscach w Małopolsce?

W tym miejscu uzyskasz więcej informacji o ładnych miejscach w Małopolsce.

Chociaż województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, więc często z trudem można znaleźć coś dla siebie w potopie informacji o ciekawych zabytkach i bieżących imprezach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Gdzie szukać sprawdzonych informacji o atrakcyjnych miejscach w Małopolsce?

Żeby przybliżyć wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o interesujących miejscach oraz zabytkach Małopolski, ale też o pokazach i imprezach folklorystycznych, kulturalnych czy sportowych organizowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Osoby myślące o przyjeździe do Małopolski już na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której w mgnieniu oka znajdą Centra Informacji Turystycznej, hotele, pensjonaty i kempingi oraz zabytki i galerie położone w miastach Małopolski. Strona ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod kątem logistycznym, prezentując informacje zarówno o wypożyczalniach samochodów i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Ponadto dla tych, którzy z rozmaitych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące między innymi atrakcje narciarskie, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz urok regionalnego folkloru.

Portal o atrakcjach turystycznych Małopolski nie zapomina cudzoziemców

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także turystach z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych tatrzańskich miejscowości. Informacje zawarte na stronie publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale również w między innymi w języku niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu indeks konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych w regionie Małopolski. Szczególnie wartościowa dla cudzoziemców jest także podstrona Rozmówki, gdzie poznają kluczowe słówka i powiedzenia, które pomogą im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie wizyty naszym kraju.

Adres firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego