Ochrona zdrowia

Zadbaj o włosy! Odwiedź trychologa w Krakowie

Nasze włosy często są obecnie zagrożoneszkodliwym wpływem otaczającego nas świata. Cierpią też z powodu naszego sposobu odżywiania. Należy je pielęgnować za pomocą kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak problemy z włosami budzą obawy, może okazać się potrzebna wizyta u trychologa.

Czym zajmuje się trychologia?

Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi chorobami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może w odpowiedni sposób zdiagnozować nasze schorzenia i zaproponować właściwe leczenie.

Znajdź trychologa w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, jest w stanie zaproponować nam różnorodne zabiegi wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także efektywne sposoby umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki skutecznie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się zadbanymi i zdrowymi włosami przez długie lata.

Wyposażony w zaawansowany sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki pozwalające zachować nasze włosy w odpowiedniej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.