Vitberg, Vitberg opinie
Ochrona zdrowia

Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, szwalni, wykrawalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]