Ochrona zdrowia

Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na http://bit.ly/2EIjS8p

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu skutecznie modernizuje swoją ofertę.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które szybko pomagają, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować podczas rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad 50 placówek na terenie Polski, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c czwarty pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. to dla nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]