Vitberg
Ochrona zdrowia

Vitberg – jak to się zaczęło?

Zobacz jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat zajmuje się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia osób cierpiących na różne schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z sześciu elementów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki segmentacji aparatu na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Obicie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a następnie dokładnie sprawdzane przed skierowaniem do kupującego.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]