Ochrona zdrowia

Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Więcej o Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]