Ochrona zdrowia

„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]