Ochrona zdrowia

Terapia małżeńska – by związek znowu był udany

Znajdź wykwalifikowanego specjalistę, który wspomoże Cię w terapii małżeńskiej UK.

Każda para może popaść w różnorodne problemy. Całe szczęście aktualnie można sobie z nimi radzić wyjątkowo skutecznie. Idealnym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska przeprowadzana przez doświadczonego i wykwalifikowanego psychoterapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich problemach może okazać się pomocna?

Do terapeuty zgłaszają się pary borykające się z najróżniejszymi kłopotami. Terapeuta pomaga pokonać kryzysy powiązane ze zdradą jednego z małżonków, a także udzieli pomocy w przypadku nałogów, chociaż tutaj często potrzebne będzie także specjalistyczne leczenie pacjenta. Psycholog udzieli wsparcia w czasie choroby partnerów lub ich dzieci. Jest pomocny w sytuacji, kiedy między żoną i mężem pojawiają się konflikty, których nie są w stanie rozwiązać samodzielnie. Wzięcie udziału w terapii małżeńskiej pomoże też przezwyciężyć trudności oraz zacieśnić związek. Poprawie ulega komunikacja między mężem i żoną – dzięku temu ich małżeństwo rozwija się, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta pomaga odkryć partnerom jakie są ich wzajemne oczekiwania oraz potrzeby. Zwraca on uwagę na to, że małżeństwo to nie wyłącznie czerpanie korzyści, ale także oferowanie czegoś w zamian. Wsparcie psychoterapeuty sprawia, że możliwe jest odkrycie przyczyn , które legły u podstaw partnerskich kłopotów. Małżeństwo, które odbyło terapię małżeńską zdobyło wiedzę potrzebną do tego, by doskonale radzić sobie z kłopotami w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wówczas, gdy mieszkamy na Wyspach Brytyjskich?

Emigracja z Polski, która trafiła do Wielkiej Brytanii przyczyniła się do tego, że dzisiaj bez trudu znajdziemy polskiego psychologa także na terenie UK. Porozumiewanie się w języku polskim usprawnia terapię oraz podnosi komfort małżeństwa, które zdecydowało się na usługi specjalisty. Także na emigracji można powalczyć o swoje małżeństwo, które bardzo często właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna borykać się z przeróżnymi trudnościami. Trzeba wiedzieć, że terapia to nie coś, czego powinniśmy się wstydzić, a z jej pomocą związek jest w stanie wejść na zupełnie nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczność.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339