Ochrona zdrowia

Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Poszukujesz więcej informacji o marce Vitberg? Zajrzyj na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, ból szyi i ramion oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ruchu, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje kolana, szyję, nogi, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co przekłada się na mocniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]