Ochrona zdrowia

Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Co trzeba wiedzieć o marce Vitberg?

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do własnych preferencji, niezbędne będzie dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Nogi, Kolana lub Szyja. Przy użyciu tych elementów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je przeprowadzać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]