Ochrona zdrowia

Opinie pacjentów i lekarzy o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na http://tinyurl.com/y86esmkp

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, opierająca się na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skupić się na konkretnym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość testowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie kraju.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]