Ochrona zdrowia Zakupy

Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Jeśli chcesz kupić maseczki ochronne, odwiedź tę stronę

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, kompletnie odmieniła nasz bieg życia i kontakty z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego wymuszają obowiązek używania różnych środków, które mają chronić nas przed realnym zagrożeniem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do supermarketu bądź restauracji, gdzie zazwyczaj napotykamy większe tłum ludzi, musimy zawsze zakładać na usta oraz nos maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeżeli mamy trudności z oddychaniem w zwykłej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielokrotnego użytku w formie mini przyłbicy

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za niekomfortowe i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich noszenia, mogą sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed zarażeniem patogenami podobnie jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa usta i nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi plusami są trwałość, wygoda i nieznaczna waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym założeniu można odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (nawet trzydzieści razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Kto może używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Mini przyłbicę rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia oraz sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nosić ochronne maseczki w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie jest uciążliwe. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]