Vitberg opinie, Vitberg
Ochrona zdrowia

Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej intensywności, może wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle nóg, kręgosłupa oraz szyi. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]