Ochrona zdrowia

30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą w pozycji siedzącej. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz to, że jest to dzieło polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]