Nauka

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Oferta kursu rysunku w najlepszej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie stworzyliśmy.

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika czy malarstwo. Z kursów tego typu korzystają także osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Świetnym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także digital painting, kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]