Nauka

Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Potrzebujesz więcej informacji o najlepszej ofercie kursu modelowania 3D? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/

Świat rysunku bezustannie się przekształca i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody preferując tworzenie swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili dużych kosztów – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który przy tym jest zupełnie darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem doświadczonego nauczyciela

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, niemniej jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa dość irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie rozmaitych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta pokazując detale, które warto poprawić oraz podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, aby był on prowadzony w jak najmniejszych zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie umiejętnością pożądaną i docenianą głównie w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Opanowanie programu Blender 3D otwiera tym samym niemało perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się wstępne profesjonalne prace, które później można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz amatorzy, którzy pragną odkryć nowe drogi wyrażania siebie czy też rozwijać swoje obecne umiejętności.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]