Nauka

Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Szukasz najlepszej oferty kursu rysunku architektonicznego Kraków? Nie wahaj się! Wystarczy kliknąć na ten link

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromną popularność wpływa mnóstwo czynników – przede wszystkim fakt, że są to bardzo ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale również wskazówki profesjonalistów pomagające przygotować się należycie do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]