Finanse

Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

W tym miejscu uzyskasz szczegółowe informacje o Flobo - automatycznej obsłudze należności.

Właściciele przedsiębiorstw stale poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które w miesiącu obsługują jedynie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, nadzwyczaj pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla biur podróży, domów wypoczynkowych i firm oferujących usługi

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych czy niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]