Branża prawna

Porady prawne – alimenty, rozwody, spadki

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako grupa prawników – radców prawnych i aplikantów radcowskich – oferuje Klientom kompleksową pomoc prawną z różnych dyscyplin prawa, specjalizując się głównie w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając pomocy prawnej korzystamy z szerokiego doświadczenia nabytego w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Obsługa prawna osób prywatnych

Klienci indywidualni zgłaszają się do naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi kontaktów, rozwodów i alimentów. Współpraca w tego rodzaju sprawach opiera się głównie na zrozumieniu sytuacji osoby korzystającej z porady prawnej oraz dostosowanie do jej indywidualnych potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jednakże zależnie od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które wpłyną na szybsze zakończenie sprawy oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria pomaga w przygotowywaniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, a także oferuje porady prawne w już trwających postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla przedsiębiorców

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla firm i spółek. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, świadczymy porady prawne z zakresu praw pracowniczych, prawa administracyjnego, prawa podatkowego czy prawa handlowego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozstrzygnięcia prawne, również w jednostkowych sprawach.