Branża budowlana

Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto sporządza projekty domów drewnianych całorocznych? Koniecznie kliknij na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowatorska budowa sprawia, że takie budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo estetycznie, ale są również funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Duża ilość atutów sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza niższe koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Odpadają także prace związane z murowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej popularne. To połączenie innowacji z tradycją. Domy drewniane całoroczne zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości zrobione z surowca naturalnego, dzięki czemu w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy stosować kosztownej termomodernizacji. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, co gwarantuje duży metraż budynku. Domy drewniane można budować również podczas zimy, bo całość robót realizowana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Adres firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]