producent blach dachowych
Branża budowlana

Oferta polskiego producenta blach dachowych

Pokrycia dachowe z blachy na powrót wypierają z rynku stosowane przez dekady tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe. Wiele atutów tych pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one świetnym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale również dla deweloperów.

Prosta instalacja i swoboda dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z wielu powodów. Przede wszystkim są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachu, a przy tym także ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i szybsza w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne rozstawienie zabiera zwykle dużo więcej czasu. Następną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do w zasadzie dowolnej, także bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy świetnie się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starymi budynkami, głównie dlatego, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się również lepszą szczelnością. Oprócz tego łatwo je wyczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić blachodachówki wysokiej klasy?

Aby nabyć nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach tego producenta, działających na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wyjątkową odpornością na rdzewienie, powstawanie porysowań, jak również uszkodzenia mechaniczne. Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, wobec tego prócz swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (przykładowo okna dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych producentów.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08