Branża budowlana

Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Interesuje Cię oferta producentów stolarki okiennej? Wejdź na www.oknostol.com.pl, aby dowiedzieć się więcej

Tradycyjne okna drewniane są niebywale wytworne i ponadczasowe. Współgrają z każdym typem obiektu – od starych domów po futurystyczne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i dlaczego są one tak modne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – kup okna wytwarzane przy użyciu zaawansowanych technologii

W dzisiejszych czasach okna drewniane są tworzone przy użyciu zaawansowanych technik, dzięki czemu zapewniają brak strat ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a utrzymanie czystości jest łatwe. Okna drewniane zapewniają doskonałe efekty wizualne, posiadają opływowe ramy, tradycyjne klamki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna polskiego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Tradycyjne tworzywa w połączeniu z współczesnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie kupowane w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – drewno jako element organiczny

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia zabezpieczenie przed mocnym promieniowaniem słonecznym oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno można poddawać swobodnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy również estetyczne drzwi, świetne do starodawnych budynków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy restaurowaniu zabytków – to komponent naturalny i zupełnie ekologiczny. Budując dom warto zatem wybrać wysokogatunkowe, wytrzymałe i harmonijne komponenty drewniane.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]