Biżuteria i kosztowności Zakupy

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Skieruj się tutaj, aby skorzystać ze wsparcia złotnika Kraków

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zmieniliśmy także nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Teraz coraz częściej wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy niemal wszystko, nadal wiele produktów opłaca się kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Zalety zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno srebrnego łańcuszka, pierścionka czy broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, aby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli planujemy kupić obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za luźny albo za ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego wymiaru albo sporządzi nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej porady jubilera. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, wskaże współczesne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się na chrzest, ślub czy urodziny.

Sklep jubilerski – reperacja uszkodzonej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią dodatkowe usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, złotnik ekspresowo i po mistrzowsku naprawi go w swoim warsztacie. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca, jubiler przerobi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje albo inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę lub broszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce trzymamy niekompletną lub zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]