Biżuteria i kosztowności

Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Więcej o srebrnych kolczykach na www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej nabywanych przez kobiety akcesoriów. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo huczną i mniej formalną. Przekonajmy się w czym leży tajemnica, że są tak chętnie kupowane i gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych kształtach. Najbardziej na czasie są subtelne sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie często poszukiwane są długie dodatki, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Mogą być okraszone szlachetnymi kamieniami albo całkowicie proste. Błyskotki zrobione ze srebra nie powodują uczuleń skóry, co często dzieje się w przypadku ozdób z plastiku. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz metodę ich wykończenia – najbardziej gustowne uzyskano techniką przyciemniania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały jak nowe, trzeba umiejętnie je czyścić i na bieżąco usuwać śniedź. Należy odkurzać je codziennie delikatną ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne preparaty zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast przestarzałych technik polerowania, typu szczoteczka do zębów czy sól. Takie preparaty mocno naruszają miękką fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zapracowane Polki.