srebrne wisiorki, srebrny wisiorek, wisiorek
Biżuteria i kosztowności Zakupy

Srebrne wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze móc założyć coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość dobieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łezki, rąbu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór istnieje również jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]