Biżuteria i kosztowności Zakupy

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Biżuterię srebrną kupisz na http://tinyurl.com/z2efz8g

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i pomimo dostępności różnych nowatorskich wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka i pozwala na oddanie własnego ja. Nic więc dziwnego, że biżuterię tak samo często zakładają panie oraz mężczyźni, dzieci i ich rodzice, ludzie z najróżniejszych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Czemu warto wybrać srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie fakt, że jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży wiele czasu, ale należy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować czy uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]