Biżuteria i kosztowności Zakupy

Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o kolczyki sztyfty, znajdziesz na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu metal, wzór oraz ozdobne kamienie, ale także rodzaj zapięcia. Na rynku znajdziemy różne typy zapięć – między innymi długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm i wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna jest również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na wyjątkowe okazje oraz te, które bez problemów możemy nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa elegancja

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę eleganckie, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, ale eleganckich strojach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie gabaryty i minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do codziennych kreacji. Do pracy dobrze założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal tak dobrze, co prawdziwe, a ich ewentualne zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które szczególnie dobrze łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną ozdobą.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]