kolczyki bigle, kolczyki na biglach, biżuteria srebrna
Biżuteria i kosztowności Zakupy

Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Kolczyki to nie tylko szlachetne minerały i metale. Istotne są bowiem zarówno ich projekty, ale też walory praktyczne – kolczyki, których nie nosi się wygodnie z pewnością nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego wybierając biżuterię powinniśmy sprawdzić, jaki typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, klipsy oraz bigle. Które z nich okażą się najlepszym pomysłem? Warto między innymi postawić na kolczyki na biglach – są bowiem wygodne oraz świetnie się prezentują.

Jak wybrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są w szczególności dla pań o lekko kwadratowej twarzy – są długie, więc nadają twarzy ostrości. Świetnie będą również wyglądały na okrągłej buzi – szczególnie, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto oczywiście nadmienić, że panie o nieco odmiennej twarzy również mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy wzór.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych minerałów – wszystko zależne jest od kosztów ich pozyskania i wyobraźni twórcy. Szczególną popularnością cechują się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i minerałami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie najlepiej kupić? To rzecz indywidualnych upodobań – czasem lepiej wypadną kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień syntetyczny, więc zakup kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]