Biżuteria i kosztowności

Jak wybierać srebrne pierścionki

Zobacz, gdzie kupić srebrne pierścionki

Srebrne pierścionki to oznaka klasycznej wykwintności. Biżuterię wykonaną z tego niezwykłego kruszcu powinna posiadać w swojej szkatułce każda dbająca o siebie kobieta. Zobaczmy więc, czym cechują te szykowne dodatki, będące ozdobą damskiej dłoni.

Srebrne pierścionki – którą cechę probierczą wybrać?

Najbardziej uniwersalna próba srebra to 999, aczkolwiek takie srebro jest tworzywem plastycznym, mało odpornym na różne urazy mechaniczne i jako pierścionek może szybko się poniszczyć. W sklepach kupimy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane ze srebra 925. Możemy pokusić się o pierścionek o gładkim wykończeniu lub bardziej okazały. Te najchętniej wybierane wysadzane są cyrkoniami, szmaragdami, koralem, jak również brylantami. Ogromnym plusem dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli będzie taka konieczność – zmniejszenia lub rozszerzenia ich wielkości, w czym specjalizują się profesjonalne zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się idealnie jak najdłużej, nie zapomnijmy o ich częstym czyszczeniu.

Czy w sklepach internetowych znajdziemy klasyczne srebrne pierścionki?

W każdym sklepie jubilerskim znajdziemy wyjątkową biżuterię. Zamiast jednak wydawać majątek w tradycyjnych salonach, warto poszukać również w Internecie, gdzie ceny są nawet o 25% niższe. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych wzorach, wysadzane wysokogatunkowymi kamieniami. Nie trzeba tracić czasu na zakupy, a w razie potrzeby możemy odesłać zamówienie z powrotem. Takie zakupy online to bogaty asortyment i czysta przyjemność dla każdej dziewczyny.