Biżuteria i kosztowności Zakupy

Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to piękny prezent dla każdej Polki. Tego typu świecidełka świetnie harmonizują się z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy przezroczyste?

Cyrkonie to sztuczne kamienie ozdobne, mające niepowtarzalne cechy optyczne. Mienią się pod wpływem światła szykownym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz przezroczyste. Ich wygląd doskonale przypomina szlachetne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Istnieją też zabarwione warianty cyrkonii – poprzez użycie stosownych domieszek można otrzymać następujące odcienie: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Gdzie dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się dodatki są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, kolii oraz łańcuszków. W jakich sklepach dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych wersjach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i stylową biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, jak również te bogato zdobione.