Bezpieczeństwo

Postaw na bezpieczeństwo – tabliczki informacyjne.

Jeśli szukasz tabliczek informacyjnych, skieruj się na ten adres.

Tabliczki informacyjne spełniają bardzo istotną funkcję w polskich miastach oraz w budynkach. Z reguły możemy nie zwracać na nie uwagi, jednak powodują one, że przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, wzrasta też nasze bezpieczeństwo. Zobaczmy zatem gdzie możemy zobaczyć tabliczki informacyjne oraz jakie pełnią role.

Tabliczki informacyjne – oznaczają budynki i banki

Najczęściej występujące tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które znaczą budynki – domy, biurowce, przedszkola, biura. Sprawiają, że z łatwością znajdziemy właściwy budynek. Warto jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na murach budynków, bo bardzo często możemy je też spotkać w środku. To bardzo duża grupa tabliczek, które najczęściej poprawiają bezpieczeństwo i sygnalizują o zagrożeniach. Takie tabliczki usprawniają odnalezienie odpowiedniego pomieszczenia lub pracownika w dużych biurowcach – w budynkach samorządów w przedsionku widnieją tabliczki z określeniami referatów. Szukasz referatu pomocy socjalnej czy wydziału komunikacji? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to wyjątkowo szybko. Równie znaczące są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska pracowników, które umieszczane są przy wejściu do biura. Pamiętajmy, że tabliczki te mogą mieć zmienianą treść.

Tabliczki informacyjne – wskazują strefy dla palących

Pamiętajmy też o aspekcie bezpieczeństwa – tabliczki informacyjne są w końcu narzucane przez przepisy BHP. Pokazują drogi ewakuacyjne, wyodrębniają tzw. palarnie, komunikują o ważnych telefonach alarmowych. Istnieje powszechny obowiązek korzystania z tabliczek informacyjnych, funkcjonują także fachowcy do spraw BHP, którzy są wyznaczeni do ich zakładania. Tabliczki informacyjne tworzone są z trwałych materiałów (takich jak aluminium), niektóre rodzaje są fluorescencyjne i można je błyskawicznie zamontować.

Adres firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]